Společnost Altus software, výrobce software Altus Vario, slaví 20 let

Praha, 19. 3. 2015, tisková zpráva Altus software s.r.o.

Společnost Altus software, výrobce podnikového informačního software Altus Vario a podnikového intranetu Altus Portal, slaví v březnu 20 let od svého vzniku. Od roku 1995 vybudovali zakladatelé Štěpán Pokorný a Miloš Novák z dodavatele zakázkového software jednoho z předních českých výrobců informačních systémů pro firmy všech velikostí.

Od začátku existence, ještě pod jménem Altus Development, nabízí svým zákazníkům produkty a služby na vysoké úrovni. Společnost se dvacet let zabývá vývojem, prodejem, implementací a servisem ERP software Altus Vario. Dnes zákazníkům nabízí řízení veškerých firemních agend od nákupu a prodeje zboží přes řízení výroby a služeb až po vedení účetnictví, mezd a personalistiky. Altus software patří dnes k významným výrobcům podnikového software v České republice a Altus Vario se řadí k předním českým informačním systémům.

„Dvacet let v softwarové branži je dlouhá doba," ohlíží se za historií firmy Štěpán Pokorný, jednatel a spoluzakladatel firmy. "Za tuto dobu jsme získali neocenitelné zkušenosti z implementací firemních informačních systémů v celé řadě oborů. Naše zákazníky bych při této příležitosti rád ujistil, že přes dlouhou dobu naší existence budeme nadále s neutuchajícím elánem inovovat naše produkty. Například minulý rok jsme uvedli novou verzi ERP software Altus Vario 14 a již brzy představíme novou, moderní verzi podnikového intranetu Altus Portal,“ dodává.

Dnes software Altus Vario důvěřuje více než 2 000 firem všech velikostí s různým zaměřením, mezi nimi například známá mediální skupina Group M či oblíbený prodejce sportovního oblečení Altisport. S pomocí software Altus Vario vyrostly také přední české e-shopy Alza.cz a Parfums.cz.

 

O společnosti Altus software s.r.o.

Altus software s.r.o. patří mezi významné české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává podnikový systém Altus Vario primárně zaměřený na firmy střední velikosti. Altus Vario (www.vario.cz) pokrývá všechny podnikové agendy od řízení výroby přes nákup a prodej až po vedení účetnictví, mezd a personalistiky. Používají jej téměř 2 000 společností, oceňujících jeho spolehlivost a snadnou přizpůsobitelnost. Altus software je součástí holdingu Solitea, který svými produkty pokrývá 100 % potřeb společností (robustní ERP informační systémy, práci s lidskými zdroji a komplexní outsourcing mezd).

 

Kontaktní osoba

Ing. Jana Vítová

marketingový specialista

e-mail: jvitova@altus.cz

mobil: 733 611 602

 

Altus software, s.r.o.

Rubeška 215/1, Praha, 190 00