Společnost Altus software proškolila partnery na novou verzi ERP systému

Dvoudenního setkání v Praze se zúčastnilo přes 50 partnerů z celé ČR

Praha, 19. března 2009 – Společnost Altus software, významný výrobce podnikového softwaru, uspořádala v pražském hotelu STEP školení svého top produktu, ERP/CRM softwaru Altus Vario. Na setkání získali obchodní i implementační partneři Altus software potřebné informace, týkající se snadné ovladatelnosti, efektivity práce a nových funkcí systému Altus Vario.

„Cílem školení bylo představit našim obchodním partnerům Vario jak po stránce čistě technické, tak i po stránce jeho praktického používání u koncových uživatelů. Jsme přesvědčeni, že náš nový produkt přinese všem našim 1300 zákazníkům nejen zvýšení efektivity, ale zpříjemní jim i práci spojenou s veškerou firemní agendou,“ uvedl Miloš Novák, obchodní ředitel Altus software.

Školení představilo základní jádro systému spolu s jednotlivými moduly a doplňky. V praktické části se zaměřilo zejména na nové nástroje pro automatizaci nákupu a prodeje a nové CRM funkce. Opomenuta nebyla ani účetní problematika – kontrolní práce se saldokontem, kurzovými rozdíly a uzávěrkové operace.

***

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software (www.altus.cz) patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějším softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Altus Vario (www.vario.cz) usnadňuje hladké fungování firmy. Systém umožňuje současnou práci jednoho až sto padesáti uživatelů, kterým nabízí vzhled velmi podobný běžným kancelářským programům. Altus Vario využívají více než 1300 společností, oceňujících jeho spolehlivost a snadnou přizpůsobitelnost.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus Software vám ráda zajistí:

Andrea Kobrtková

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 875

E-mail: altus@colin.cz