Asistenční společnost České pojišťovny zvolila Altus Vario

Unikátní převod desítek tisíc dokladů do PDF zjednodušuje práci při řešení pojistných událostí

Praha, 10. března 2009 – Společnost Altus software, jeden z nejvýznamnějších tuzemských výrobců softwaru, oznámila úspěšné nasazení svého informačního systému Altus Vario v asistenční organizaci SOS Assist.

SOS Assist vyžadovala převod vydaných dokladů do formátu PDF.“ řekl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software „Díky velmi snadnému vývoji doplňujících modulů pro Altus Vario jsme tento požadavek dokázali rychle uspokojit.

Altus Vario je ve společnosti SOS Assist nasazeno jako informační systém primárně určený k vedení účetnictví. Počet vydaných faktur se pohybuje okolo 10 000, přijatých až 20 000 ročně. Pro zajištění plynulé a bezpečné práce s takovým množstvím dokladů jsou data umístěna na SQL serveru.

Altus Vario bylo vytvořeno s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, pořízení a správa jsou finančně nenáročné. Systém Altus Vario využívá více než 1000 zákazníků v ČR a na Slovensku.

***

O SOS Assist, s.r.o

Společnost SOS Assist vznikla v červenci 2008 odkoupením části podniku International SOS Assistance (CZ), s.r.o. Pražské alarm centrum, které ročně vyřeší přes 14 000 asistenčních zásahů a pojistných událostí, má bohaté zkušenosti s poskytováním auto asistenčních a specializovaných služeb nejen v České a Slovenské republice, ale i v dalších zemích středoevropského regionu.

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software (www.altus.cz) patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějším softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Altus Vario (www.vario.cz) usnadňuje hladké fungování firmy. Systém umožňuje současnou práci jednoho až sto padesáti uživatelů, kterým nabízí vzhled velmi podobný běžným kancelářským programům. Altus Vario využívají více než tisíc společností, oceňujících jeho spolehlivost a snadnou přizpůsobitelnost.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus software vám rád zajistí:

Ivo Minařík

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 602 161 958

E-mail: altus@colin.cz