Altus Portal pomáhá při koordinaci činností pro mládež

Přehled v dokumentech pro přidělování grantů EU podle normy ISO 9001

Praha, 21. listopadu 2008 – Společnost Altus software s.r.o., jeden z nejvýznamnějších tuzemských výrobců softwaru, oznámila úspěšné nasazení svého systému pro řízení dokumentace Altus Portal v České národní agentuře Mládež.

Neziskové organizace mají na pečlivé vedení dokumentace často velmi vysoké nároky,“ uvedl Jiří Padevět, product manager Altus software. „15 licencí software Altus Portal zajistí v agentuře účinnou správu dokumentů, sdílení dat a řízení dokumentace dle normy ISO 9001.

Česká národní agentura Mládež přiděluje peníze z grantů EU a administruje evropský vzdělávací program pro mladé lidi a pracovníky s mládeží, jehož součástí jsou výměny mládeže, dobrovolná služba nebo školení a semináře pro pracovníky s mládeží

Využili jsme výhodných licenčních cen pro neziskové organizace,“ řekl k implementaci Altus Portal Mgr. Josef Boček vedoucí agentury. „Altus Portal nám usnadní sdílení dokumentů v týmech i řízení jejich oběhu.

Instalace programu Altus Portal je jednoduchá, proběhne v krátkosti pouze na serveru. Na počítače uživatelů se neinstaluje žádný software, stačí mít webový prohlížeč. Systém byl vytvořen s ohledem na potřeby malých a středních firem a jeho pořízení a správa jsou finančně nenáročné.

***

O České národní agentuře Mládež.

Česká národní agentura Mládež je profesionálním, na klienty orientovaným poskytovatelem řady služeb v rámci EU. Její aktivity naleznete na adrese www.mladezvakci.cz

***

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějšími softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus software vám rád zajistí:

Ivo Minařík

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 871

E-mail: altus@colin.cz