Altus Vario pomáhá prodeji jízdních kol

Podnikový systém Altus Vario pomáhá firmě KCK Batman – Bike
dosahovat lepších obchodních výsledků

Praha, 20. října 2008 – Společnost Altus oznámila nasazení svého podnikového informačního systému Altus Vario ve firmě KCK Batman – Bike, s.r.o. Tento zlínský prodejce jízdních kol nasadil Altus Vario pro vedení agendy kamenné prodejny a skladu a jejich propojení s webovým obchodem.

Ke skladování a prodeji sortimentu, nebo uplatnění zákaznických slev používá firma také systém čárových kódů. Tisk štítků na etikety s čárovým kódem i bez něj zajišťuje individuální doplněk vyvinutý společností Optimum KM, s.r.o., certifikovaným partnerem společnosti Altus software.

Pavel Sýkora, majitel KCK Batman – Bike, s.r.o., k implementaci Varia uvedl: „Využili jsme výhodné možnosti měsíčního pronájmu Varia pouze pro maloobchodní prodejnu včetně služby technické podpory a aktualizace.

„Vario je vysoce variabilní a spolehlivě zabezpečí propojení veškerých agend včetně agendy spojené s elektronickým obchodem,“ řekl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software s.r.o.

Altus Vario bylo vytvořeno s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, pořízení a správa jsou finančně nenáročné.

***

O společnosti KCK Batman – Bike, s.r.o.

Společnost KCK Batman – Bike je významným prodejcem jízdních kol, jejich příslušenství i komponent a kompletního doplňkového sortimentu pro cyklisty. Svůj elektronický obchod provozuje na adrese www.batman-bike.cz.

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějším softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus software vám rád zajistí:

Ivo Minařík

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 871

E-mail: altus@colin.cz