Altus software spouští reklamní kampaň k novému podnikovému systému

Informační systém Altus Vario 12 cílí na střední a menší firmy

Praha, 9. října 2008 – Společnost Altus software spustila ve spolupráci s agenturou CoLin, jež ji zastupuje v oblasti komunikace a PR, na počátku října reklamní kampaň zaměřenou na propagaci svého nového produktu – komplexního podnikového informačního systému Altus Vario 12. Kampaň zdůrazňující hlavní přínosy pro zákazníky je možné zaznamenat v tištěných a elektronických médiích.

V kampani poprvé ve větším měřítku představujeme i naše nové logo a název, které jsme změnili před několika měsíci,“ uvedl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software. „Nové Vario charakterizuje především důsledná orientace na hladké fungování všech firemních agend a zjednodušení pracovních postupů. Doufáme, že i naše nové logo a název budou díky zjednodušení snáze rozpoznatelné.“

Věříme, že motto naší kampaně – Aby firmy fungovaly – vystihne přímočarým způsobem přínos našeho software pro zákazníky,“ dodává obchodní ředitel Altus software s.r.o. Miloš Novák. "Při jeho vývoji jsme zužitkovali 13 let zkušeností, vylepšili jsme řadu funkcí a vytvořili řadu nových. A protože respektujeme odlišnosti mezi jednotlivými klienty, dále jsme rozšířili již předtím bezkonkurenční možnosti individuální upravitelnosti Varia.“

Altus Vario (www.vario.cz) je firemní software vytvořený s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, diky rozsáhlým možnostem přizpůsobení dokáže zajistit fungování firemních procesů podle přání uživatelů.

***

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějšími softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus software vám rád zajistí:

Ivo Minařík

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 871

E-mail: altus@colin.cz