Přichází nová verze informačního systému Altus Vario

Software Altus Vario 12 nabízí malým, středním a velkým podnikům
zajištění hladkého průběhu firemních procesů

Praha, 23. září 2008 – Společnost Altus software vyvinula novou verzi svého úspěšného produktu, komplexního podnikového informačního systému Altus Vario. Altus Vario 12 nabízí oproti předchozí verzi řadu praktických vylepšení.

Software spolehlivě zajišťuje firmám pořádek v zakázkách, dokladech, financích a dává jim ucelený přehled o veškeré firemní agendě. Dokáže se dokonale přizpůsobit jakékoliv firmě a jejím zvyklostem. Charakterizuje ho plná automatizace rutinních činností a důraz na podporu podnikových procesů.

Altus Vario 12 charakterizuje orientace na hladké fungování všech firemních agend. Při vývoji jsme se zaměřili na maximální účelnost a praktičnost,“ uvedl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software. „Samozřejmě jsme zachovali vysokou variabilitu, pro náš produkt typickou.“

Důraz na efektivitu projevující se zejména v přepracovaném uživatelském rozhraní, důsledné centrální administrace a automatických stahováních aktualizací, zcela zásadních z hlediska legislativy, představují hlavní charakteristiku nového produktu.

Altus Vario 12 nabízí též nový design, který obsahuje prvky – dialogová okna – vztahující se vždy ke konkrétním situacím. Systém tak lze intuitivně a rychle ovládat.

Altus Vario 12 dělá správné věci ve správný čas. Je přesně takové, jaké potřebujete: variabilní. Respektuje jedinečnost každé firmy a vyniká rozsáhlými možnostmi přizpůsobení,“ řekl obchodní ředitel Altus software s.r.o. Miloš Novák. „Vario 12 nabízíme rovněž v jednoduchém licenčním modelu.

Altus Vario (www.vario.cz) bylo vytvořeno s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, pořízení a správa jsou finančně nenáročné.

***

O společnosti Altus software s.r.o.

Společnost Altus software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějšími softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus Software vám rád zajistí:

Luděk Svoboda

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 871

E-mail: altus@colin.cz