Altus Portal šetří kancelářský papír

Altus Portal vítězí díky snadnosti použití a unikátní možnosti elektronického podpisu

Praha, 19. srpna 2008 – Firma HOBRA – Školník s.r.o., výrobce filtračních desek a izolačních materiálů, si pro sdílení firemní dokumentace pořídila nové moderní intranetové řešení. Kvůli snadnému ovládání, unikátní možnosti elektronického podpisu a jednoduché modifikaci dle firemní identifikace, zvolila program Altus Portal společnosti Altus Software.

„Využíváním našich produktů čistíme a chráníme naši planetu. Jedním z důvodů, proč jsme pro správu našich dokumentů zvolili intranetové řešení, je výrazné snížení spotřeby kancelářského papíru,“ uvedla Radka Kmoníčková, Quality Manager HOBRA – Školník s.r.o.

Díky intranetu založenému na Altus Portal mohou mít všichni zaměstnanci okamžitý přístup k libovolným firemním dokumentům.

„Náš produkt napomáhá k rychlé správě dokumentů, a tím šetří čas a peníze. Navíc je též šetrný k životnímu prostředí, protože jeho uživatel není nucen tisknout velké objemy papírových dokumentů,“ uvedl Štěpán Pokorný, jednatel společnosti Altus Software.

Altus Portal byl vytvořen s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho používání je vysoce intuitivní, pořízení a správa jsou finančně nenáročné.

***

O společnosti Hobra – Školník s.r.o.

Broumovská firma HOBRA – Školník s.r.o. navazuje na výrobní tradici závodu od založení v roce 1930. Již od roku 1950 se řadí mezi tradiční výrobce filtračních desek a od roku 1965 rovněž mezi výrobce vysoce kvalitních izolačních materiálů.

Více informací o firmě získáte na www.hobra.cz.

O společnosti Altus Software

Společnost Altus Software patří mezi nejvýznamnější české výrobce podnikového softwaru. Vyvíjí a dodává ERP/CRM řešení zaměřené na střední firmy. Nejznámějším softwarem společnosti je komplexní podnikový systém Altus Vario.

Další informace k této tiskové zprávě či rozhovor s představiteli společnosti Altus Software vám rád zajistí:

Luděk Svoboda

CoLin s. r. o.

Tel: +420 283 890 139

GSM: +420 736 620 871

E-mail: altus@colin.cz