Společnost Altus Development uvádí na trh nový intranetový software - Altus Portal

Praha, 23.11.2005 – Společnost Altus Development spol. s r.o. oznámila, že k dnešnímu dni uvádí na trh nový software Altus Portal. Jedná se o firemní intranetový portál určený pro správu firemních dokumentů a sdílení informací.

„Nový intranetový produkt Altus Portal přibližuje malým a středním firmám vizi kanceláře bez papírů," prohlásil u této příležitosti Štěpán Pokorný, ředitel a spolumajitel firmy. "O kvalitě našeho řešení pro správu dokumentů svědčí certifikace našeho systému managementu jakosti podle normy ISO 9001. Naše dokumentace je vedena kompletně v elektronické podobě a její řízení vyhovuje náročným požadavkům normy ISO 9001."

Software Altus Portal je navržen s ohledem na potřeby malých a středních firem. Jeho hlavní předností je řízení dokumentů a záznamů podle požadavků norem ISO 9001 a možnost elektronicky podepisovat dokumenty a zobrazovat v nich aktuální informace z podnikových databází. Tyto vlastnosti přinášejí úspory nákladů na sdílení informací a udržování firemních dokumentů v aktuálním stavu.

O společnosti Altus Development

Společnost Altus Development s.r.o. je česká softwarová firma. Byla založena v roce 1995. Vyvíjí a dodává na trh podnikové informační systémy založené na ERP software Altus Vario. Výhody systému Altus Vario již ocenilo více než 1 000 zákazníků. Altus Development disponuje širokou sítí autorizovaných zástupců Vario Partner, a je tak schopen ve spolupráci s nimi nabídnout zákazníkům v celé České republice vysokou úroveň služeb při nasazení systému.