Altus Vario do dalších maloobchodů

Praha, 2.11.2004 Software Altus Vario nasadily do svých maloobchodních prodejen další dvě pražské obchodní firmy. Ve společnosti Decoland, s.r.o., která nabízí stylový nábytek, zajišťuje Altus Vario nově kompletní provoz všech obchodních, skladových a účetních agend. Řešení propojuje s centrálou dvě prodejny v online režimu, přičemž spojení je dimenzováno pro připojení dalších poboček. Systém byl implementován za necelé dva měsíce včetně několika doplňků řešících individuální požadavky zákazníka.

Známý dodavatel přání do obálky ALBI Česká republika, a.s., používá na rozdíl od Decolandu systém Altus Vario již od roku 2000. Nyní jej společnost nasadila také do dvou prodejen specializovaných na stolní hry, kde software zajišťuje prodej přibližně dvou tisíc skladových položek za hotové i platební kartou, výměnu zboží, vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých prodejců, řízení skladových zásob, automatickou výměnu dat offline atd.

O společnosti Altus Development

Pražská společnost Altus Development, spol. s r. o., je předním českým dodavatelem ucelených softwarových řešení pro automatizaci podnikových procesů v malých a středních obchodních, výrobních a distribučních podnicích a firmách poskytujících služby. Od svého založení v roce 1995 vyvíjí, dodává a implementuje vlastní podnikový informační systém Altus Vario, který v současnosti využívá přes 800 českých podniků a organizací. Její nabídku doplňuje široká škála služeb poskytovaných při výběru, implementaci a zajištění provozu systému. Altus Development vytvořila síť autorizovaných zástupců Vario Partner a společně s nimi garantuje zákazníkům v celé České republice vysokou úroveň služeb.