Společnost Altus Development uvádí na trh novou verzi ekonomického systému Altus Vario 11

Praha, 15.9.2003 – Společnost Altus Development spol. s r.o. oznámila, že k dnešnímu dni uvádí na trh novou verzi ekonomického systému Altus Vario. Systém je určen středním firmám. Výhody dosavadní verze Altus Vario X ocenilo již více než 700 zákazníků v celé České republice.

„Nová verze systému Altus Vario přináší zákazníkům mimo jiné nová rozšíření nad rámec ekonomických agend. Náš systém vidíme jako centrum veškerých firemních aktivit. Jsou v něm soustředěny a přehledně uspořádány finanční a obchodní informace. Dalším logickým krokem bylo poskytnout uživatelům nástroje pro stejně přehledné uspořádání a sdílení znalostí, dokumentace podnikových směrnic a libovolných dalších informací.“ řekl k tomu pan Štěpán Pokorný, ředitel společnosti Altus Development. „Naši zákazníci dlouhodobě oceňují vysokou funkčnost a výkon našeho kompletního ERP systému Altus Vario, který zahrnuje nejen ekonomické agendy, ale také prostředky pro práci se zákazníky, manažerské vyhodnocování i nadstavby pro výrobu či distribuci. Altus Vario navíc vyniká jedinečnou variabilitou, která umožňuje zákazníkům řídit podnik přesně podle jejich přestav.“

Ekonomický systém Altus Vario 11 je navržen pro firmy střední velikosti, jeho výhod však mohou vyžít díky Start-Up kategoriím i menší, dynamicky se rozvíjející firmy, jejichž požadavky již neuspokojí účetní software. Altus Vario pracuje v osvědčeném a nejrozšířenějším prostředí operačních systémů Microsoft s databází MS SQL. Jeho výhodou je rovněž totální kompatibilita s Microsoft Office, což přináší uživatelům možnost využít nástrojů MS Office a příjemnou a intuitivní práci se systémem.

O společnosti Altus Development

Společnost Altus Development s.r.o. je česká softwarová firma. Byla založena v roce 1995 a od té doby vyvíjí a dodává na trh ekonomický systém Altus Vario. Nedílnou součástí její nabídky je široká škála služeb, které poskytuje zákazníkům ve všech fázích – při výběru systému, při jeho implementaci i během provozu. Výhody systému Altus Vario již ocenilo více než 700 zákazníků. Altus Development disponuje širokou sítí autorizovaných zástupců Vario Partner, a je tak schopen ve spolupráci s nimi nabídnout zákazníkům v celé České republice vysokou úroveň služeb při nasazení systému.