Prodejna - Nový modul ekonomického software Altus Vario

Praha, 5.12.2002 ALTUS Development s.r.o. uvádí na trh software pro prodejny. Základem řešení je program Prodejna nainstalovaný na standardním počítači doplněném čtečkou čárových kódů, zákaznickým displejem, peněžní zásuvkou a tiskárnou dokladů.

Prodejna přináší rychlou a spolehlivou obsluhu zákazníků. Obchodníkům umožňuje přijímat platby v hotovosti i platebními kartami, vracení DPH při vývozu, podporuje slevy a zákaznické karty, dovoluje výměnu nebo vracení zboží. Zajímavostí je možnost stylového ovládání pomocí plochého dotykového displeje.

Prodejnu lze provozovat samostatně i v počítačové síti. V návrhu je počítáno i s možností rozšíření o registrační modul, pakliže bude tato varianta vyžadována uvažovaným zákonem o registračních pokladnách.

Díky integraci s ekonomickým softwarem Altus Vario je zajištěno i zpracování všech navazujících agend od vedení skladů, přes analýzy prodejů až po vedení účetnictví.

Altus Vario

Ekonomický software zahrnující veškeré agendy potřebné pro provoz firmy. Vyniká vysokou přizpůsobivostí, výkonem dostatečným i pro firmy střední velikosti a důslednou kompatibilitou s MS Office.

Altus Development s.r.o.

Česká softwarová firma dodávající řešení obchodních a ekonomických agend. Výrobce vlastního informačního systému Altus Vario.