Altus Vario X – nová verze IS Altus Vario na INVEXU

Praha 10.10.2001 Společnost Altus Development s.r.o., tvůrce ekonomického informačního systému Altus Vario, uvedla na trh novou verzi svého modulárního systému s názvem Altus Vario X.

Altus Vario X vychází z ekonomického systému Altus Vario. Je určen pro malé a střední společnosti. Využívá všech dosavadních funkcí a výhod Altus Varia a nově přináší moderní řešení v oblasti elektronického obchodu, efektivní přístup a zpracování obchodních informací společnosti, či nová řešení a rozšíření funkcí modulů Sklad, Zakázky či Účetnictví. Altus Vario je kompatibilní s novým MS Office XP i MS Office 2000.

Altus Vario X na INVEXU

Altus Vario X bylo uvedeno do prodeje 10. 10. 2001. Během podzimního mezinárodního veletrhu Invex konajícího se 15. – 19. 10. 2001 v Brně mohou zájemci o Altus Vario X navštívit expozici společnosti Altus Development s.r.o. v pavilónu V, stánek C 16, a důkladně se s ekonomickým informačním systémem Altus Vario X seznámit.

Cena a licenční politika

Spolu s uvedením ekonomického informačního systému Altus Vario X byla zveřejněna i nová licenční politika platná od této verze modulárního systému Altus Vario. Altus Vario X bude zákazníkům poskytováno prostřednictvím systému tzv. plovoucích licencí. Plovoucí licence umožňují vyšší efektivitu práce při používání jednotlivých modulů Altus Varia X a neomezují tak uživatele pro použití vybraného modulu pouze na dané stanici, kde je nainstalovaný.

O ekonomickém informačním systému Altus Vario

Altus Vario je nosným produktem společnosti Altus Development s.r.o. Jedná se o ucelené řešení obchodních aktivit; informační modulární systém určený pro vedení účetních, obchodních a personálních agend firem. Tento otevřený systém se dodává v šesti variantách, které se liší kapacitou. Díky použité technologii je nasazení systému možno od samostatných počítačů přes sítě se souborovým serverem až po klient-server (Microsoft SQL server 7.0). Altus Vario je kompatibilní (datově, vzhledem i ovládáním) s nepsaným standardem Microsoft Office.

O společnosti Altus Development s.r.o.

Altus Development s.r.o. byla založena v roce 1995. Je předním tvůrcem na poli ekonomických informačních systémů. V roce 1998 uvedla na trh Vario 8.0, které bylo revoluční kompatibilitou s MS Office 97. Bylo škálovatelné, umožňovalo využívat data z SQL serveru a souborového serveru. V roce 1999 přišla s další verzí – Vario 9.0, ucelené řešení. Společnost Altus Development s.r.o. se důkladně zaměřuje na vývoj v oblasti operačního prostředí a aplikací společnosti Microsoft.