Vario DNES - Altus Vario ve vašem Microsoft Outlook nebo webovém prohlížeči

Praha 7.9.2001 Společnost Altus Development s.r.o. umožnila uživatelům ekonomického informačního systému Altus Vario zobrazit klíčová data jejich společnosti z tohoto sytému prostřednictvím poštovního klienta a prohlížeče internetových stránek.

Pomocí Vario DNES si může každý uživatel ekonomického informačního systému Altus Vario prohlédnout hlavní ekonomické informace své společnosti. Vario DNES tyto informace zobrazí v číselné a grafické formě. Údaje jsou dostupné pomocí poštovního klienta Microsoft Outlook nebo prohlížeče internetových stránek Microsoft Internet Explorer.

Vario DNES zpřístupňuje data o stavu hotovosti v pokladnách a na bankovních účtech, objemu fakturace, závazcích a pohledávkách, přehledu zakázek, přehledu skladů. Další údaje mohou být naprogramovány na zakázku. Vario DNES je snadno ovladatelný a bezpečný způsob sdílení informací společnosti z ekonomického informačního systému Altus Vario pro všechny oprávněné uživatele tohoto systému.

O Digital Dashboard

Digital Dasboard (digitální přístrojová deska) je technologie firmy Microsoft, která umožňuje zobrazovat informace z různých zdrojů. Informace mohou být zobrazeny v libovolné – textové i grafické formě. Digital Dashboard můžete mít vždy při ruce ve formě složky Microsoft Outlook nebo ho můžete otevřít a prohlížet pomocí internetového prohlížeče Microsoft Internet Explorer.

O ekonomickém informačním systému Altus Vario

Altus Vario je nosným produktem společnosti Altus Development s.r.o. Jedná se o ucelené řešení obchodních aktivit; informační modulární systém určený pro vedení účetních, obchodních a personálních agend firem. Tento otevřený systém se dodává v šesti variantách, které se liší kapacitou. Díky použité technologii je nasazení systému možno od samostatných počítačů přes sítě se souborovým serverem až po klient-server (Microsoft SQL server 7.0). Altus Vario je kompatibilní (datově, vzhledem i ovládáním) s nepsaným standardem Microsoft Office.

O společnosti Altus Development s.r.o.

Altus Development s.r.o. byla založena v roce 1995. Je předním tvůrcem na poli ekonomických informačních systémů. V roce 1998 uvedla na trh Vario 8.0, které bylo revoluční kompatibilitou s MS Office 97. Bylo škálovatelné, umožňovalo využívat data z SQL serveru a souborového serveru. V roce 1999 přišla s novější verzí – Vario 9.0, ucelené řešení. Společnost Altus Development s.r.o. se důkladně zaměřuje na vývoj v oblasti operačního prostředí a aplikací společnosti Microsoft, které již dávno umožnilo získat Altus Variu takové výhody, na které někteří výrobci informačních systémů přicházejí teprve nyní.