Junior UX designér, který bude v Brně pracovat na ERP nové generace

Hledáme UX designéry do mezinárodního IT holdingu Solitea se sídlem v Brně. Členové holdingu, mezi které patří třeba Solitea Česká republika (dříve Cígler Software), Vema, Altus software a další, se rozhodli spojit své know-how a vytvořit nový, převratný ERP systém se skvělým UX. Pojďte do toho s námi a užijte si navrhování nejlepšího UX bez kompromisů.

ERP, které usnadní práci statisícům lidí

Na rovinu – s plánovaným produktem máme velké ambice. Chceme, aby nové ERP bylo o několik řádů lepší než ostatní produkty na trhu. S UX jsme teprve na začátku. Budujeme tým a nastavujeme procesy.

Víme, že pokud chceme to nejlepší ERP, musíme dát UX velkou prioritu. Proto nehledíme na čas ani na peníze, hlavně když budou uživatelé nadšení z intuitivního používání.

Koho hledáme

Abychom to dokázali, hledáme do dvou brněnských agilních týmů jednoho juniorního a jednoho seniorního UX designéra. Pokud se spolu domluvíme, budete s analytiky a vývojáři pracovat na jednotlivých modulech a společně s ostatními UXáky na společné vizi a strategii ERP systému.

Hledáme všeobecně zaměřené UX designéry, kteří designují s opravdovou chutí a nadšením. Vývoj nového softwaru je společná práce, proto oceníme týmové hráče, kteří mají ambici pracovat na produktu, který změní trh s ERP.

Junior UX designér

Jak bude vypadat vaše práce?

Co byste měli splňovat?

Technologie, se kterými budete pracovat

Prototypujeme třeba v:

Pokud už máte jiné osvědčené programy, budeme rádi za vaše tipy.

V budoucnu budeme používat náš vlastní prototypovací nástroj.

Co se v Solitei naučíte?

Termín nástupu

Záleží, jaké jsou vaše možnosti. Týmy právě stavíme, takže čím dřív tím lépe. Když budete u všeho od začátku, ulehčí to práci vám i nám.

Proč pracovat pro Soliteu?

Chceš vědět víc?

Ozvi se Šárce. Neposílej CV, zajdete na kafe a popovídáte si.

Šárka
724 900 517
sctverackova@altus.cz
LinkedIn