Staňte se novým ředitelem technické podpory a implementací v softwarové firmě

Společnost Altus software, která vyvíjí ERP systémy, hledá nového šéfa týmu konzultantů a implementátorů Varia. Budete mít zodpovědnost za technickou podporu a budete vést implementační tým. Jestli vás baví práce s lidmi a řízení projektů, je pro vás tohle místo tím pravým.

Jakého člověka hledáme

Sídlíme v Praze a nového kolegu hledáme do naší centrály v ulici Rubeška, která je nedaleko zastávky Vysočanská na trase metra B. Ředitele technické podpory a implementací si představujeme jako člověka, který je komunikativní a baví ho realizace projektů. Na technickou podporu spoléhá spousta našich klientů, takže jde o velmi zodpovědnou práci. Každý den ale budete mít jistotu, že to, co děláte, má skutečně smysl.

Co přesně u nás budete dělat

Hledáme vás, pokud

Výhodou u přijímacího řízení pro vás určitě bude znalost správy MS SQL serveru, terminálových služeb, jazyka SQL, MS Access a účetní legislativy.

Abychom vám práci co nejvíc zpříjemnili, připravili jsme vás bonusy:

Zaujal vás inzerát? Přihlaste se o místo u nás!

Stačí poslat životopis a krátký motivační dopis. Nemusíte se moc rozepisovat - zajímají nás vaše zkušenosti s účetnictvím, ekonomické vzdělání nebo třeba i absolvovaná školení. V dopisu nám krátce napište, proč byste u nás chtěli pracovat. To vše pošlete na e-mail job@altus.cz.

Vaše materiály si prostudujeme. Potom vám zavoláme a řekneme, jestli postupujete do 2. kola výběrového řízení.

V Altusu čekáme na vás. Pojďte k nám pomáhat lidem

ERP systémy patří mezi lukrativní obory s budoucností. Ale nejlepší je na zaměstnání v Altusu to, že svou prací pomáháte konkrétním lidem a firmám. Pošlete životopis a přidejte se k nám.