Altus software hledá obchodníka. Staňte se jím právě vy

Orientujete se na trhu podnikových systémů, baví vás jednat s novými klienty a zjišťovat, jak jsou spokojení stávající zákazníci? Pražská firma Altus software hledá obchodníka na hlavní pracovní poměr, který už má za sebou nějakou praxi a chce se stát součástí týmu jednoho z nejvýznamnějších českých ERP systémů.

Jaká práce vás v Altusu čeká?

Hledáme komunikativního a příjemného člověka

Očekáváme od vás, že umíte řešit nové obchodní příležitosti a také vás to baví. Měli byste mít pozitivní přístup k obchodování a umět se s každým domluvit. Potřebujeme člověka, který bude skvěle reprezentovat Altus software a umět zákazníkům vysvětlit všechny výhody našich systémů. Budete pracovat samostatně i v týmu.

Co čekáme od nového kolegy:

Výhodou u pohovoru pro vás mohou být znalosti v oboru IT, aktivní angličtina a znalost firemních procesů a účetnictví.

Novému kolegovi nabízíme:

Pro pohodlnou práci u nás budete mít k dispozici svůj notebook a telefon.

Pracovat budete v našem sídle v pražských Vysočanech. Nedaleko je zastávka metra trasy B Vysočanská, takže se do práce dostanete pohodlně.

Zaujal vás inzerát? Přihlaste se o místo u nás!

Stačí poslat životopis a krátký motivační dopis. Nemusíte se moc rozepisovat - zajímají nás vaše zkušenosti s obchodováním, vzdělání nebo třeba i absolvovaná školení. V dopisu nám krátce napište, proč byste u nás chtěli pracovat. To vše pošlete na e-mail job@altus.cz.

Vaše materiály si prostudujeme. Potom vám zavoláme a řekneme, jestli postupujete do 2. kola výběrového řízení.

V Altusu čekáme na vás. Pojďte k nám pomáhat lidem

ERP systémy patří mezi lukrativní obory s budoucností. Ale nejlepší na zaměstnání v Altusu je, že svou prací pomáháte konkrétním lidem a firmám. Pošlete životopis a přidejte se k nám.