Tým technické podpory softwarové firmy hledá nového člena. Ozvěte se nám, jestli vás baví pomáhat lidem

Jsme z pražské společnosti Altus software, která vyvíjí podnikový systém Vario. Právě teď se poohlížíme po novém kolegovi, který tu bude pro naše klienty, rád je vyslechne a řekne jim, jak mají postupovat při řešení problémů. Denně se na telefonu setkáte s různými otázkami a budete pomáhat lidem v odlišným situacích.

Na konzultaci s vámi bude spoléhat spousta klientů. Na starost dostanete nové zákazníky i ty, kteří už s Variem pracují déle. Kromě technické podpory budete klienty také školit a pomáhat jim při rozšiřování systému o nové funkcionality.

Pro koho je práce vhodná?

Práce je pro vás jako dělaná, pokud rádi komunikujete a baví vás technická témata. Rádi na této pozici uvítáme i absolventa, který se bude chtít dále vzdělávat. Potřebujeme velmi spolehlivého člověka na hlavní pracovní poměr, který se ochotně postará o klienty a poradí jim i nad rámec jejich otázky.

Co od vás očekáváme?

U pohovoru pro vás bude plus, pokud máte zkušenosti z obdobné pozice u jiné softwarové firmy. Přihlédneme i k tomu, jestli znáte

Hledáme člověka, kterého baví vzdělávání a chápe, že v oblasti softwarů jsou pořád nějaké novinky. Pokud se opravdu chcete učit, do důležitých věcí vás rádi zaškolíme.

Našemu novému kolegovi nabízíme

Jaká je práce u nás

Sídlíme v pražských Vysočanech. Nedaleko je zastávka metra trasy B Vysočanská, takže se k nám dostanete snadno. Čeká na vás příjemný kolektiv, ve kterém vládne dobrá atmosféra. Každému navíc nabízíme možnost profesního růstu a získávání pracovních benefitů.

Zaujal vás inzerát? Přihlaste se o místo u nás!

Stačí poslat životopis a krátký motivační dopis. Nemusíte se moc rozepisovat - zajímají nás vaše zkušenosti s účetnictvím, ekonomické vzdělání nebo třeba i absolvovaná školení. V dopisu nám krátce napište, proč byste u nás chtěli pracovat. To vše pošlete na e-mail job@altus.cz.

Vaše materiály si prostudujeme. Potom vám zavoláme a řekneme, jestli postupujete do 2. kola výběrového řízení.

V Altusu čekáme na vás. Pojďte k nám pomáhat lidem

ERP systémy patří mezi lukrativní obory s budoucností. Ale nejlepší je na zaměstnání v Altusu, že svou prací pomáháte konkrétním lidem a firmám. Pošlete životopis a přidejte se k nám.