Nastartujte svoji kariéru v IT jako posila týmu technické podpory

Vítáme Vás, už na Vás čekáme, tak se ani nezouvejte. Tohle je Altus software, vyvíjíme informační systém Vario, na kterém vyrostla třeba Alza. Připravili jsme Vám místo v týmu technické podpory. Jestli chcete získat zkušenosti z lukrativního oboru, zajímají Vás technická témata a rádi komunikujete s lidmi, tak věřte, že tohle místo se Vám bude líbit.

Pracovník technické podpory je ideální startovací pozice v naší firmě. Poznáte systém, firemní procesy, získáte potřebné zkušenosti a pak se klidně, když budete chtít, můžete přesunout na jinou pozici podle toho, co Vás zrovna bude bavit.

Iva Cvrková, ředitelka péče o zákazníky

Čím strávíte den v práci?

Jako pracovník technické podpory budete neustále v kontaktu s uživateli systému. E-mailem, telefonicky nebo osobně jim budete radit, odpovídat na dotazy a řešit jejich požadavky.

Jde o 100 % užitečnou a pestrou práci, kdy dennodenně pomáháte lidem, firmám a radíte jim i nad rámec jejich otázek. Kromě toho uživatele také školíte a rozšiřujete jejich systém o nové funkcionality.

Jste náš člověk, jestli…

Tahle práce je pro Vás jako dělaná, jestli Vás baví komunikace s lidmi, technická témata a zároveň se rád/a vzděláváte, protože víte, že v oblasti softwaru je to jedna novinka za druhou. A co Vás určitě potěší – přivítáme klidně absolventa.

Jaké máme další požadavky? Stačí nám, když:

U pohovoru nám spadne brada, když budete mít zkušenosti z podobné pozice, budete znát účetní legislativu, jazyk SQL, MS Access a základy správy MS SQL serveru.

Na co se můžete těšit?

Kromě toho určitě oceníte, že na Vás čeká příjemný kolektiv, pohodová atmosféra, že budete mít prostor pro Vaše názory a že do našeho sídla v pražských Vysočanech se snadno dostanete.

Pořád Vás to zajímá? Dejte nám vědět

Jestli Vás tato pozice zaujala, pošlete nám na e-mail job@altus.cz životopis a motivační dopis, ve kterém stačí krátce napsat, proč byste chtěli pracovat v Altusu.

Těšíme se na viděnou.