Staňte se konzultantem podnikového softwaru. Možná hledáme právě vás

Společnost Altus software, která vyvíjí ERP systémy, hledá konzultanta podnikového softwaru na hlavní pracovní poměr. Nový člen týmu bude nasazovat softwary do firem a starat se o konkrétní požadavky našich klientů. Jestli vás baví práce s lidmi, vyznáte se v účetnictví a máte rádi pestrou práci, určitě se nám ozvěte!

Jakého člověka hledáme

Sídlíme v Praze a nového kolegu hledáme do naší centrály v ulici Rubeška, která je nedaleko zastávky Vysočanská na trase metra B. Potřebujeme komunikativního a spolehlivého konzultanta, který zvládne samostatnou práci i spolupráci v menším týmu. Budete nasazovat software Altus Vario ve firmách, které jsou zaměřené na velmi odlišná odvětví výroby nebo služeb. Proto od vás očekáváme zájem o odlišnosti a specifika zákazníků a také snahu vymyslet co nejlepší řešení pro každého klienta.

Co přesně u nás budete dělat

Pokud se novým členem našeho týmu stanete právě vy, bude denně komunikovat s klienty a nastavovat jim Vario:

  1. nejprve vyhodnotíte potřeby klienta,
  2. pak mu navrhnete vhodné řešení,
  3. uvedete u něj informační systém do praxe,
  4. zaškolíte uživatele, aby zvládli používat software a pracovní postupy, které pro ně navrhnete,
  5. budete fungovat i jako technická podpora na telefonu,
  6. klienti se na vás budou obracet s žádostmi o konzultace, servisy i další školení,
  7. budete jim navrhovat rozšíření systému na míru.

Hledáme vás, pokud

Výhodou u pohovoru pro vás bude, pokud máte zkušenosti z podobné pozice u jiné softwarové firmy, základní přehled o účetních zákonech a orientujete se v MS Access.

Ve všem důležitém vás navíc rádi zaškolíme. Předpokládáme ale váš zájem o soustavné vzdělávání a o nové informace z oblasti účetnictví. Navíc má u nás každý šanci profesního růstu i příležitosti k rozšiřování znalostí.

 

Víme, že konzultantská práce není snadná a občas může být kontakt s klienty náročný.

 

Abychom vám práci co nejvíc zpříjemnili, připravili jsme vás bonusy:

V Altusu budete jako konzultant velmi důležitý člověk, na kterého se obrací klienti ve složitých situacích. Vaše práce bude 100% užitečná a lidé vás budou denně utvrzovat v tom, že jim pomáháte.

Díky tomu, že je každý klient úplně jiný, se budete stále pohybovat v úplně odlišných byznysech a zjišťovat o nich zajímavé informace.

Zaujal vás inzerát? Přihlaste se o místo u nás!

Stačí poslat životopis a krátký motivační dopis. Nemusíte se moc rozepisovat - zajímají nás vaše zkušenosti s účetnictvím, ekonomické vzdělání nebo třeba i absolvovaná školení. V dopisu nám krátce napište, proč byste u nás chtěli pracovat. To vše pošlete na e-mail job@altus.cz.

Vaše materiály si prostudujeme. Potom vám zavoláme a řekneme, jestli postupujete do 2. kola výběrového řízení.

V Altusu čekáme na vás. Pojďte k nám pomáhat lidem

ERP systémy patří mezi lukrativní obory s budoucností. Ale nejlepší je na zaměstnání v Altusu, že svou prací pomáháte konkrétním lidem a firmám. Pošlete životopis a přidejte se k nám.