Pojďte pracovat do softwarové firmy Altus Vario. Hledáme konzultanta účetního a ERP systému

Baví vás práce s klienty, vyznáte se v účetnictví a rádi se na pracovní postupy díváte kritickým okem? Pojďte do naší centrály v Praze vymýšlet, jak mohou klienti pracovat v podnikovém ERP softwaru ještě jednodušeji a efektivněji. Jsme Altus software, jedna z největších českých firem, která vyvíjí ERP systém Altus Vario. Hledáme schopného konzultanta, který našim klientům usnadní každodenní práci ve Variu. Staňte se jím právě vy!

Vaše práce je pro klienty velmi důležitá a každý den budete mít dobrý pocit z toho, že jste někomu pomohli. Budete totiž:

Určitě se nám ozvěte, pokud:

Potřebujeme člověka, který se v účetnictví orientuje a chce se učit nové věci. Rádi vás zaškolíme a očekáváme, že vás bude bavit získávat nové znalosti.

Víme, že práce s klienty občas není snadná a může být i stresující.

Za vaši pracovitost, ochotu a milou komunikaci se zákazníky vám proto nabízíme:

Budete mít k dispozici také pracovní telefon a notebook.

Vaší prací v Altusu bude pomáhat lidem orientovat se ve Variu. Každý pracovní den budete řešit jiné situace a zapojíte i svoje kreativní myšlení. V našem přátelském kolektivu zkušených vývojářů a konzultantů si navzájem radíme a pomáháme a kdokoliv se bude rád věnovat i vám. Budete pracovat v užším kolektivu asi 5 lidí, takže kromě samostatné konzultanské práce potřebujeme, abyste zvládali pracovat v týmu.

Zaujal vás inzerát? Přihlaste se o místo u nás!

Stačí poslat životopis a krátký motivační dopis. Nemusíte se moc rozepisovat - zajímají nás vaše zkušenosti s účetnictvím, ekonomické vzdělání nebo třeba i absolvovaná školení. V dopisu nám krátce napište, proč byste u nás chtěli pracovat. To vše pošlete na e-mail job@altus.cz.

Vaše materiály si prostudujeme. Potom vám zavoláme a řekneme, jestli postupujete do 2. kola výběrového řízení.

V Altusu čekáme na vás. Pojďte k nám pomáhat lidem

ERP systémy patří mezi lukrativní obory s budoucností. Ale nejlepší je na zaměstnání v Altusu, že svou prací pomáháte konkrétním lidem a firmám. Pošlete životopis a přidejte se k nám.